O nas

Organizujemy szkolenia dla młodzieży i studentów. Potrafimy uczyć i inspirować nauką. Realizujemy warsztaty, wyjazdy edukacyjne, spotkania z autorytetami (sportowcami, aktorami, mówcami), kształtujemy liderów, przekazujemy wiedzę w zakresie organizacji czasem, pracy w grupie, przemawiania, wywierania wpływu, radzenia sobie ze stresem i innych znaczących umiejętności miękkich.

Pomożemy ci przygotować się do negocjacji, czy rozmowy o pracę. Wskażemy drogę i powiemy jakie kroki podjąć, by razem z nami zrealizować swój plan i osiągnąć sukces. Pomagamy żyć mądrzej, sprytniej i lepiej. Już dziś zacznij rozwijać się z nami.

Czas na rozwój!

Nasze działania (poza blogiem) skupiają się na organizacji:

  • szkolenia dla młodzieży
  • zajęcia integracyjne
  • wyjazdy edukacyjne dla szkół
  • warsztaty tematyczne
  • wykłady i treningi dla liderów
  • organizacja eventów, kongresów, wydarzeń kulturalnych
  • przemówienia motywacyjne
  • spotkania z autorytetami  (sportowcami, liderami, aktorami, mówcami)

 Nasza motywacja

Zauważyliśmy, że nasi młodsi koledzy i koleżanki bardzo często rezygnują z wytrwałej pracy nad sobą. Zachęceni wielkimi pokładami prostej rozrywki coraz częściej wybierają YouTube zamiast książki. Nie myślą perspektywistycznie, tracą cenny czas. Jako starsi i bardziej doświadczeni ludzie nie możemy pozwolić, by osoby, które niedługo staną się dorosłe i zaczną odpowiedzialne życie, były zupełnie nieobyte ze światem.

Chcemy inspirować, edukować i rozwijać młodzież.

,,Sukces ma wielu ojców”
 Progresywni chcą być jednym z nich.

Potrafimy w ludziach zauważyć szansę i boli nas to, kiedy się ona marnuje. Zdarza się, że sam pomysł to zdecydowanie za mało, by osiągnąć sukces. Często spotykamy się ze świetnymi ludźmi, którzy mają przygotowane genialne i innowacyjne rozwiązania, ale niestety brakuje im zasobów, by wcielić je w życie.

Mamy możliwości, by każdy pomysł odpowiednio ocenić, opakować, rozwinąć i pomóc zrealizować. Wierzmy, że sukces naszych podopiecznych to również nasz sukces. 

Jak o sobie mówimy, kim jesteśmy?

Przez lata byliśmy szkoleni z zakresu rozwoju osobistego, umiejętności miękkich (retoryka, gestykulacja, przemawianie na scenie), analizy i planowania. Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu zrealizowaliśmy szereg projektów, które swoim zasięgiem objęły szerokie spektrum odbiorców. 

Teraz chcemy przekazać wiedzę innym. 

Jako progresywni tworzymy ogromną siatkę kontaktów z ludźmi, którzy niejednokrotnie udowodnili, że potrafią rozwijać innych. Do naszej sieci zaliczamy zarówno pracowników wielkich firm czy instytucji, takich jak Google, czy Microsoft, ale też trenerów, wykładowców, analityków oraz przedsiębiorców.

Współpracowaliśmy z influencerami, sportowcami, aktorami i uczonymi. Podczas realizacji projektów możemy liczyć na wsparcie zaprzyjaźnionych hoteli, firm transportowych oraz świetnej jakości catheringów.

Młodym przede wszystkim nie wolno przeszkadzać!

Wielokrotnie wmawiano nam, że jesteśmy za młodzi na robienie pewnych rzeczy. Nie słuchaliśmy. Robiliśmy swoje i sukcesywnie dążyliśmy do osiągnięcia zaplanowanego.

To właśnie z nami otrzymasz dostęp do idealnych warunków dla rozwoju swojego potencjału. 

Pokazujemy rzeczy ciekawe w fascynujący sposób.
Inspirujemy i gonimy do działania.
Wierzymy w młodych.

Rozwijaj się z nami!
http://progresywni.eu

ROZWIJAJ SIĘ Z PROGRESYWNYMI

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

Zobacz nasze najnowsze wydarzenie:
MŁODZI BOGACI