Skip to content Skip to footer

Raporty Business Intelligence (BI) – poznaj lepiej swoją firmę!

Jeśli chcesz podejmować właściwie decyzje biznesowe we właściwym czasie, skorzystaj z oprogramowaniaklasy BI. Teraz możesz za darmo przetestować wszystkie funkcjonalności aplikacji od lidera tego segmentu w Polsce.

Informacja = Optymalny wybór

Nawet w małej firmie trudno dzisiaj sobie wyobrazić podejmowanie trafnych decyzji biznesowych bez dostępu do pełnej informacji o najważniejszych procesach zachodzących wewnątrz organizacji. Przedsiębiorcy, posiadając wiarygodne i dokładne dane, mając do wyboru kilka opcji, mogą przewidzieć z dużą dokładnością skutki działań, i przez to są w stanie zawsze dokonać optymalnego wyboru. 

Raporty Business Intelligence to narzędzie do budowania raportów i analiz na podstawie danych zawartych w programie Comarch ERP XT. Aplikacja umożliwia szybkie i łatwe generowanie dashboardów i raportów, nie tylko sprzedażowych. Tworzenie raportów nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a przygotowanie raportu sprowadza się do wyboru danych i przesunięciu ich do obszaru analizy.

BI – kompleksowa informacja o firmie

Dashboard sprzedażowy umożliwia kompleksowe monitorowanie sprzedaży, kontrolę wykonania planu sprzedaży, czy monitoring średniej marży na produktach. Aplikacja umożliwia także porównanie wyników sprzedażowych z wynikami z poprzednich okresów.  

Dashboard płatności to pełen wgląd w finanse firmy. Z raportu dowiesz się, jaki jest stan należności i zobowiązań, oraz zobaczysz, jakie wydatki były największe w danym okresie. 

Dashboard kontrahenta to z kolei kompleksowa informacja dotycząca współpracy z partnerami biznesowymi. Z BI porównasz wyniki sprzedażowe z rokiem poprzednim, oraz zobaczysz, jakie produkty najczęściej wybiera dany kontrahent.

BI – dlaczego warto?

Istnieje przynajmniej kilka powodów, aby zainteresować się BI. 

  • Interaktywność raportów, dashbordów, tabel i wykresów.
  • Wiele form wizualizacji danych.
  • Responsywność – możliwość dostosowania raportów do różnych urządzeń mobilnych
  • Wielojęzyczny interfejs (dostępne języki: polski, angielski, niemiecki, francuski i hiszpański).
  • Intuicyjność obsługi.
  • Szybkość działania (raporty tworzone w czasie rzeczywistym, natychmiastowe wyniki).

Podsumowanie

Bez dostępu do informacji skuteczne zarządzanie firmą w dzisiejszej, złożonej i skomplikowanej rzeczywistości jest niemal niemożliwe. Niezbędne informacje w tym zakresie zyskasz dzięki Business Intelligence. Teraz możesz przetestować wszystkie funkcjonalności za darmo. Wystarczy uruchomić moduł Raporty BI z głównego ekranu ERP XT. Po darmowym okresie koszt wyniesie mniej niż 10 zł za miesiąc w przypadku abonamentu rocznego.

Testuj za darmo aplikacje do prowadzenia dla małej firmy: fakturowanie, księgowość online, magazyn i raportowanie sprzedaży na www.erpxt.pl

Artykuł sponsorowany.